person_iconJestem zawodowym web developerem, programistą, ale przede wszystkim freelancerem z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w tworzeniu zaawansowanych stron internetowych, dedykowanych rozwiązań e-commerce oraz grafiki na potrzeby Internetu i DTP. Współpracuję również nad rozwojem projektów OpenSource: WordPress oraz Prestashop, tworząc do nich dodatkowe rozszerzenia.
Z powodzeniem współpracuję zarówno z Klientami indywidualnymi jak i z agencjami interaktywnymi.

Wiem z doświadczenia, że Internet jest podstawowym, choć nie jedynym źródłem komunikacji Klienta z firmą. Dlatego dostarczam najnowsze rozwiązania, które pomagają w akcentowaniu Państwa mocnych stron.

Tworzę dedykowane strony internetowe, realizuję kampanie marketingowe oraz przygotowuję materiały do druku możliwością ich wydruku w profesjonalnej drukarni.

Zawsze dobieram rozwiązania indywidualnie dla każdego Klienta, a każdy z projektów tworzony jest od podstaw z uwzględnieniem oczekiwań zleceniodawcy oraz aktualnych trendów. Jestem otwarty na wszelkie wskazówki Klientów na każdym etapie realizacji zlecenia. Wszystko po to, aby zapewnić Państwu zadowolenie i satysfakcję.

Staram się, aby efekt mojej pracy przerastał oczekiwania zleceniodawcy. Wiem wtedy, że będzie on z przyjemnością korzystał z dostarczonych przeze mnie rozwiązań.

Zapraszam do współpracy,
Marcin Gierada

teastudio-logo-small

pracuję na znanych systemach

wordpress-logo-grayjoomla-logo-gray prestashop-logo-grayoscgold-logo-graysymfony-logo-gray

wykorzystuję najnowsze rozwiązania

html-css-grayjquery-ui-logo-grayjquery-logo-graybootstrap-graynode-grayless-graygrunt-gray